Elektros energijos skirstymo operatorius „Eso“ ir AB „Orlen Lietuva“ informuoja, kad rugpjūčio 6–18d. planuojamas didžiagabaričio krovinio – net 1500 tonų sveriančio reaktoriaus  pervežimas iš Klaipėdos į Mažeikius. Daliai Klaipėdos rajono gyventojų rugpjūčio 13–16 d. laikinai bus atjungta elektra. Taip pat rugpjūčio 6–10 d. Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone numatomi eismo ribojimai.

Elektra ne ilgesniam nei 10 valandų terminui bus atjungta 587 klientams. Informacija dėl laikino elektros energijos nutraukimo gyventojus pasieks ir asmeniškai – ne vėliau kaip prieš penkias dienas.

Įspūdingas krovinys bus gabenamas Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir Mažeikių rajono keliais. Dėl minėto negabaritinio krovinio pervežimo siūlome susipažinti su numatomais eismo ribojimais.

Ribojimų metu Klaipėdos rajono gyventojams ir svečiams rekomenduojame keliones planuoti iš anksto su laiko atsarga, esant galimybei rinktis kitus maršrutus, sekti kelių ženklinimo informaciją.

Dėl informacijos apie maršruto ribojimus iki rugpjūčio 5 d. dienos metu nuo 8 iki 17 val., o nuo rugpjūčio 6 iki 18 dienos visą parą bus galima kreiptis telefono numeriu +370 669 22 380.

Visą negabaritinio krovinio kelionės informaciją, maršrutą ir suplanuotas apylankas galite rasti ir sekti čia: https://istorinekelione.lt/