Jau šiandien 21-oje Klaipėdos rajono seniūnaitijoje prasidėjo pakartotiniai seniūnaičių rinkimai. Kviečiame aktyviai balsuoti už savo gyvenamosios vietos seniūnaičius ir išsirinkti aktyvų bendruomenės lyderį, kuris atstovaus Jūsų seniūnaitijai visuomeniniais klausimais.

Tai padaryti galite:

– Elektroniniu būdu prisijungę per el. valdžios vartus ir pasirinkę savo deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnaitiją. Nuoroda į balsavimą – https://apklausa.klaipedos-r.lt/.

– Raštu savo seniūnijose.

Atkreipiame dėmesį, kad Dovilų seniūnijos Šiūparių seniūnaitijoje gyventojai savo seniūnaičius išsirinks susirinkimo metu. Susirinkimas organizuojamas lapkričio 22 d. 17 val., Mokyklos g. 4, Šiūpariai.

 Susipažinkite su trumpais kandidatų aprašymais ČIA.

Rinkti seniūnaičius turi teisę tik toje seniūnaitijoje deklaruoti gyventojai nuo 18 m. Dėl deklaravimo patikslinimo informacijos galima kreiptis į savo seniūnijos deklaravimo specialistą.

Kitos 56 Klaipėdos rajono seniūnaitijos savo seniūnaičius jau išsirinko I rinkimų etapo metu, todėl likusių seniūnaitijų gyventojus raginame aktyviai balsuoti II etape.