Šį pavasarį atliktas gyventojų pasitenkinimo viešosiomis paslaugomis Klaipėdos rajone tyrimas parodė, kad žmonės labiausiai patenkinti Savivaldybės komunikacija ir informacijos sklaida, teigiamai vertinamos seniūnijų socialinių tinklų paskyros, neformalusis vaikų švietimas.

Dalyvaudami apklausoje, gyventojai galėjo išsakyti savo nuomonę Klaipėdos rajonui svarbiais tvarkos viešose erdvėse, atliekų surinkimo, gatvių dangos būklės, kelių priežiūros, viešojo transporto, švietimo, kultūros ir laisvalaikio, sveikatos apsaugos kokybės klausimais, pasiūlyti problemų sprendimo būdus.

Laisvosios rinkos instituto skelbiamuose savivaldybių „laisvės“ ir sėkmingumo reitinguose nuolat pirmaujantis Klaipėdos rajonas gerus rezultatus rodo ir pasitenkinimo viešosiomis paslaugomis tyrime. Pasak vieno iš tyrėjų, prof. habil. dr. Gedimino Merkio, apie tai, kad Klaipėdos rajonas patrauklus vietos gyventojams, rodo iškalbingi statistiniai skaičiai. Net 93 procentai respondentų nurodė, kad negalvoja apie emigraciją į užsienį ar kitą Lietuvos miestą.

Itin teigiamai gyventojai vertino bibliotekos darbą, miesto ir seniūnijų puošimą švenčių metu, švaros ir tvarkos palaikymą, kultūros darbuotojų veiklą.

Tyrimo metu buvo apklausti 1054 nuolatinę gyvenamąją vietą čia deklaravę ir vyresni nei 18 metų Klaipėdos rajono gyventojai iš visų vienuolikos seniūnijų. Dėkojame gyventojams už aktyvumą ir ateityje taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti kitose Savivaldybės organizuojamose viešose apklausose. Toks grįžtamasis ryšys padeda tobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir ieškoti geriausių sprendimų. Susipažinti su viso tyrimo rezultatais galima čia: http://bitly.ws/PRAS