Šiandien vyksta tradicinis Savivaldos ir verslo forumas. Šiemet jo dalyviai diskutuoja apie dirbtinį intelektą – jo vaidmenį versle, gyvenime bei savivaldoje.

Forumas pradėtas Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko sveikinimu ir pranešimu apie vykstančius projektus, biudžetą, projektinį valdymą, paslaugų prieinamumą elektroninėje erdvėje, taip pat meras pristatė savivaldybėje naudojamas ir diegiamas informacines sistemas, planuojamus darbus.

Taip pat renginio metu apdovanoti konkurso „Verslumo manija“ nugalėtojai. Pirmąją vietą ir 5 000 eurų prizą laimėjo Renata Čeliauskienė, pasiūliusi Vaikų laisvalaikio centro įkūrimo idėją. Šio centro veiklos bus orientuotos į autizmo spektro bei kitų raidos sutrikimų turinčių vaikų ugdymą.

Antrąją vietą ir 3 000 eurų pelnė Sandra Venckutė-Gailiušienė. Jos verslo idėja – Vaikų priežiūros erdvė „Ajos namučiai“, pritaikyta vaikams nuo 1 iki 3 metų. Šioje erdvėje veiks pusdienio darželis.

Trečios vietos nugalėtojui Tomui Žemguliui įteiktas 2 000 eurų prizas. Jis planuoja mokyklose ir darželiuose organizuoti mažojo golfo būrelius. Užsiėmimų metu lankytojai bus supažindinami su golfo žaidimo teoriniais pagrindais, taisyklėmis ir kitais svarbiais šio žaidimo niuansais.

Forumas tęsis iki 14 val. Transliaciją galite stebėti čia.