Pabodo miesto šurmulys? Norisi dangaus mėlio ir miško žalumos? Kraukis kuprinę ir praleisk nepamirštamą savaitgalį gamtoje! LR Aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia Tave į 2-jų dienų trukmės nemokamą draugišką eko festivalį!

DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS laukia tavęs!

KADA? 2023 m. liepos 8–9 d., šeštadienį ir sekmadienį.

KUR? Plokštinėje, Šilinės g. 5, Plokščių k., Plungės r., Žemaitijoje.

Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!

Registruokis čia. Registruoti būtina kiekvieną šeimos narį. Užsiregistravusiems atsiųsime atmintinę, kurioje bus ir nuoroda į festivalio vietą.

KAS VYKS?

Pirmą dieną leisimės į edukacinį žygį pažintiniu taku, kartu su profesionale dailininke kursime meno kūrinius iš gamtos, plušėsime ekodirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“, žaisime stalo ir lauko žaidimus, žoliausime, žiūrėsime Alytaus lėlių teatro spektaklį, žoliausime su „Žolinčiaus akademijos“ įkūrėja Danute Kunčiene, mėgausimės gongų gausmu po atviru dangumi, klausysimės akustinio A. Dubakos koncerto, maudysimės, plepėsime laužo šviesoje.

Antrą dieną pradėsime jogos užsiėmimu, linksminsimės su folkloriniu ansambliu „Platelė“, leisimės į pilną įspūdžių ekskursiją po karinį miestelį, aplankysime gamtos objektus.

Šiukštu nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų!

Kyla klausimų? Rašykite: [email protected] 

Sekite ir Facebook’e: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092082649349