Registracija vykdoma nuo gegužės 13 d. iki birželio 13 d. 10 val. Primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką.

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, kompetencijas, tačiau tik 6 mėn. nenutrūkstama tarnyba, kurios metu įgyvendinti visi programos formalieji reikalavimai, suteikia 0,25 balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas Lietuvoje. 

Su užsiregistravusiais kandidatais susisiekiama vidutiniškai per 2 savaites nuo registracijos uždarymo datos. Jei jau registravotės į programą, bet joje nedalyvavote, antrą kartą registruotis nereikia. Tokiu atveju susiekite su savo mentoriumi arba JST programos vadove.

Registracijos anketą rasite čia: https://jst.jra.lt/registracija-tapti-savanoriu

Organizacijų sąrašą galite rasti čia: https://old.jrd.lt/infor…/savanoryste/organizaciju-paieska

Daugiau apie programą čia: https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst

Daugiau informacijos apie savanorišką tarnybą skaitykite čia: https://jra.lt/lt/duk/jaunimo-savanoriska-tarnyba