Vidaus reikalų ministerija Savivaldybei įteikė apdovanojimą už sėkmingai įgyvendintą infrastruktūros projektą. Ministerijos dėmesio sulaukė Vėžaičiai, kuriuose sutvarkytos ir atnaujintos viešosios erdvės.

Vėžaičių miestelyje atnaujinta daugiau nei 38 tūkst. kv. m teritorija, kurioje gyventojus džiugina jauki, tvarkinga, šiuolaikiška aplinka bei patogi infrastruktūra.

Tvarkant viešąsias erdves buvo sukurtos aktyvaus ir pasyvaus poilsio zonos tarp Liepų ir Gargždų gatvių, įrengti mažosios architektūros elementai: suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai. Nepamiršti liko ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai – įrengtos vaikų žaidimų bei lauko treniruoklių aikštelės, lauko šachmatai, stalo teniso stalas, taip pat – mankštų zonos.

Sutvarkyta ir parko teritorija. Įrengti laiptai iš aukštutinio dvaro parko į Skinijos upelio slėnį, kuriame įrengta pakyla-scena, naudojama miestelio šventėms. Taip pat atnaujintas ir per slėnį einantis pėsčiųjų takas.

Įgyvendinant projektą kurtos ne tik laisvalaikio erdvės, bet ir sutvarkyta infrastruktūra. Buvo išasfaltuota Liepų gatvės atkarpa nuo Šiaurės vartų iki Vėžaičių kultūros centro pastato. Taip pat lygiagrečiai su gatve įrengta 17 automobilių stovėjimo vietų. Liepų gatvės atkarpoje atnaujinta ir apšvietimo sistema. Visi atnaujinti ir naujai įrengti takai pritaikyti asmenims su negalia. Taip pat pasirūpinta, kad sutvarkytose erdvėse veiktų visiems prieinamas „Wi-Fi“.

Atnaujinta ir Turgaus aikštė: sutvarkyta danga, įrengta 10 prekybos vietų.

„Džiugu gauti apdovanojimą, nes šiuo projektu Vėžaičių gyventojams ir svečiams sukūrėme tokią aplinką, kuri jiems patogi ir reikalinga. Kai į gyvenimo kokybės gerinimą investuoja Savivaldybė, tai irgi skatina pačius žmones pasitempti ir kurti gražesnį Klaipėdos rajoną. Visi tokie projektai yra labai svarbūs, nes tvarkome ne tik Vėžaičius, bet ir Gargždus, Priekulę. Naują viešąją erdvę prie Slengių karjerų kursime ir Sendvario seniūnijoje. Investuojame į kultūros centrų renovaciją ir statybas, švietimo įstaigų plėtrą, kelius, vaikų žaidimų ir sporto aikšteles, į visą tai, kas mūsų rajoną daro patrauklų ne tik gyvenimui, bet ir laisvalaikiui“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.