Nacionaliniu lygiu svarbiame jaunųjų liaudies kūrybos kūrėjų konkurse „Tramtatulis“ nacionaliniame rate puikiai pasirodė Klaipėdos rajonui atstovavusi Gargždų lopšelio-darželio „Saulutė“ šešiametė auklėtinė Milda Virbauskaitė. Mokytojos Gretos Karnickės ruošta jaunoji dainininkė tapo diplomante.

Šiemet jau dešimtąjį kartą rengiamas Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“ buvo skirtas Vilniaus – Lietuvos valstybės sostinės – 700 metų sukakčiai paminėti.

Nacionaliniame konkurso „Tramtatulis“ rate, vykusiame Kaune, kartu su Milda Klaipėdos rajonui atstovavo ir keturiolikmetis Augustas Mažonas (Priekulės kultūros centro Drevernos skyrius) su mokytoja Virgina Asnauskiene bei dešimtmetė Noja Valaikaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija) su mokytoja Vitalija Valaike. Į nacionalinį konkurso ratą jaunieji atlikėjai pateko įveikę vietinį ir regioninį konkurso ratus.

Linkime jauniesiems dalyviams ir mokytojoms ir toliau sėkmingai puoselėti ir tęsti etninės kultūros tradicijas Klaipėdos rajone.