Nenueisiu į paskaitą…

Su viena sąlyga planavau eiti į žymios komunikacijos ir prekių ženklų sklaidos specialistės Agnės, konsultuojančios ir kuriančios komunikacines strategijas tarptautinėms kompanijoms, rašančios tokiems žiniasklaidos gigantams kaip „Forbes“, „Huffington Post“, paskaitą.

O pačiai sau iškelta sąlyga tokia – jei jos keturių eilučių skelbime nerasiu daugiau kaip trijų kalbos klaidų.

Žiūrėkim:
Agnė kalbės apie tai, kaip tinkamai kurti asmeninį ir kompanijos įvaizdį internete per socialiniusų tinklusų, bei viešuosiusųjų ryšiusų pagalba. Bus aptariami tokie dalykai, kaip dažniausiai daromos naujokų klaidos ir kaip jų išvengti, bei kokios tendencijos vyrauja pasaulyje. 
Paskaita bus pilna realių pavyzdžių, bei ‘case studies’.

Skaičiuokim: 1 polinksnio pagalba vartojimo klaida, 2 skirtingo tipo skyrybos klaidos: sudėtiniame prijungiamajame sakinyje šalutinis dėmuo neatskirtas nuo pagrindinio, o dar – paskutiniame sakinyje be reikalo padėtas kablelis prieš jungtuką „bei“, nes šis jungia nesikartojančias vienarūšes sakinio dalis.

Atrodo, − klaida ir angliškame žodžių junginyje case studies, − šis sudėtinis terminas anglų kalba vartojamas tik vienaskaita (case study) ir reiškia socialinį tyrimą (-us). Aišku, galėtų (ir turėtų) būti vartojamas lietuviškas variantas. 

Vertėtų suabejoti ir dėl pasakymo aptariami dalykai, kaip daromos klaidos, − juk veikiausiai bus kalbama, kokios klaidos daromos

Tai ką dabar daryt? Į tokią paskaitą negaliu eit! Liksiu bevertė – kaip asmuo be įvaizdžio, prekė be ženklo, o tai reiškia – visiška šiukšlė. Čia man gera pamoka, kad niekad daugiau nekelčiau sau sąlygų!

-db-

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-18 02:43:22

Veiklos sritys