Šių metų vasario 24-ąją minimos antrosios nuožmaus karo Ukrainoje metinės, todėl kviečiame vieningai jungtis prie visoje Lietuvoje vykdomos solidarumo ir vienybės akcijos „Laisvė šviečia: RADAROM“. Šią svarbią dieną, pagerbiant žuvusių karo aukų atminimą, Gargždai nušvis Ukrainos vėliavos spalvomis.

Vasario 24 d. 18 val. susitikime skverelyje prieš autobusų stotį ir visi drauge, skambant Ukrainos himnui, iškelkime solidarumo simbolį – Ukrainos vėliavą.

19 val. visoje Lietuvoje ukrainiečių tautos dvasios stiprybė bus pagerbiama visuotine tylos minute. Iškart po jos kviesime drauge Ukrainos vėliavos spalvomis nušviesti Gargždų kino teatro pastatą ir taip išreikšti palaikymą kovojančiai Ukrainai.

„Nors plataus masto karas Ukrainoje vyksta dvejus metus, tačiau rusija Ukrainą užpuolė jau prieš dešimtmetį. Vasario 24-oji – tai agresyvios karo fazės metinių diena ir ją svarbu atminti kiekvienam iš mūsų. Prieš dvejus metus prasidėjęs karas nusinešė daugybę nekaltų gyvybių, todėl šiandien kviečiame gyventojus drauge prisiminti, pagerbti ir palaikyti Ukrainą, kovojančią ne tik už savo, bet ir už mūsų visų laisvę“, – sako meras Bronius Markauskas.