Sėkmingai su Klaipėdos rajono ugdymo įstaigomis bendradarbiaujanti ir ekonomikos, ugdymo karjerai ir verslumo ugdymo programas drauge su pedagogais įgyvendinanti organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ surengė mokyklų tinklo pagerbimo šventę. Klaipėdos rajono mokykloms, kurios 3 ir daugiau metų įgyvendina LJA programas bei aktyviai dalyvauja LJA kvalifikacijos, edukacinių patirčių renginiuose, įteiktos bendradarbiavimą simbolizuojančias lentelės.

Vakar vykusiame padėkos renginyje LJA tinklo mokyklų lentelės įteiktos Gargždų „Vaivorykštės“, Priekulės Ievos Simonaitytės, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoms, Gargždų „Minijos“ progimnazijai, Kretingalės ir Vėžaičių pagrindinėms mokykloms.

Renginio metu taip pat pristatyta praktinio verslumo ugdymo mokyklose Lietuvos ir užsienio patirtis bei ugdymo karjerai programa mokyklai, verslui ir viešojo sektoriaus organizacijoms – LJA Šešėliavimas.

„Lietuvos Junior Achievement“ organizacijos direktorė Andželika Rusteikienė džiaugėsi, kad Klaipėdos regionas – pirmasis, kuriame buvo įteikta daugiausia mokyklos tinklo lentelių ir specialių padėkų ugdymo įstaigoms.

„Verslių, inovatyvių idėjų iš jaunų žmonių laukia ir valstybė, ir visas pasaulis, tačiau mūsų rajonas jūsų, galinčių kurti ateitį čia, laukia dar labiau“, – tardamas sveikinimo žodį mokiniams sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.