Automobilių statymo erdvių su higienos patalpomis plėtra Karklės kaime

Karklės kaimas Klaipėdos rajono savivaldybės vakarinėje dalyje – patraukli teritorija prie Baltijos jūros, traukianti lankytojus, poilsiautojus vaizdinga gamta ir gamtos paveldo objektais.

Klaipėdos rajono savivaldybė siekdama sukurti patogų apsilankymą Karklės kaime įgyvendina viešosios ir privačios partnerystės – koncesijos – projektą, kuriuo siekiama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę su higienos patalpomis Klaipėdos rajono savivaldybės valdomame 1,8469 ha žemės sklype Placio g. Karklės kaime, unikalus numeris 4400-5388-3453, kadastro numeris 5525/0001:1069 Girkalių k. v.

Pagrindiniai projektu siekiami rezultatai:

Atrinktam koncesininkui bus suteikta teisė:

Šiuo metu yra parengtas ir su Centrine projektų valdymo agentūra suderintas investicijų projektas, gautas Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos pritarimas projektą įgyvendinti koncesijos būdu. Parengti ir suderinti dokumentai pateikiami čia:

Informacija apie projektą ppplietuva.lt

Dėl papildomos informacijos apie planuojamą įgyvendinti investicijų projektą prašome kreiptis į Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Mindaugą Šatkų telefonu 8 683 26073, elektroniniu paštu [email protected].

Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-18 01:10:07

Veiklos sritys