Dokumentai ir programos

Kviečiame dalyvauti Suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų 2024 m. atrankos konkurse

Paraiškas Švietimo ir sporto skyriui reikia pateikti adresu Klaipėdos g. 2, LT-96130 Gargždai. Jos priimamos iki gruodžio 20 d. Ant voko nurodoma: „Paraiška Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo ir atrankos konkursui“.

Konkursui paraiškas gali teikti neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjai. Pareiškėjas  konkursui gali teikti 1 paraišką ir negali būti partneriu kitų pareiškėjų programose. Reikalavimus programoms ir paraiškos formą rasite Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų Klaipėdos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, finansavimo ir atrankos tvarkos apraše.

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų Klaipėdos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, finansavimo ir atrankos tvarkos aprašo pakeitimą, patvirtintą Savivaldybės tarybos 2020-11-26 sprendimu, rasite ČIA.

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansuojamų Savivaldybės biudžeto lėšomis finansavimo ir atrankos tvarkos aprašas.

NSŠ paraiška (1 priedas)

NSŠ sutartis (4 priedas)


2023 metų Neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklos programos:

2022 metų Neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklos programos:

2021 metų Neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklos programos:

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-11 09:26:10

Veiklos sritys